AVSEC & Emergency training

Právní předpisy

Ochrana civilního letectví před protiprávními činy

Nabízíme vám pravidelně aktualizovaný přehled veškerých právních předpisů týkajících se ochrany civilního letectví. Veřejně dostupné dokumenty zde najdete ke stažení.

Chcete vědět o novinkách v předpisech?

Přihlaste se k odběru novinek a my vám budeme automaticky zasílat informace o nově publikovaných normách a předpisech z oblasti ochrany civilního letectví před protiprávními činy.

O právních předpisech v oblasti ochrany civilního letectví

Bezpečnostní opatření a postupy využívané k ochraně civilního letectví vycházejí z legislativních norem několika úrovní. V jednotlivých sekcích jsou uvedeny mezinárodní normy, evropská legislativa a národní legislativa. Tyto právní předpisy vznikají a mění se na základě potřeb chránit civilní letectví před protiprávními činy. Bezpečnostní opatření v nich uvedená se tak mění na základě zjištěných nebo předpokládaných hrozeb či již spáchaných protiprávních činů.

Právní předpisy na našem webu

Na těchto stránkách naleznete ucelený přehled veškerých právních předpisů týkajících se ochrany civilního letectví před protiprávními činy. Tento přehled je pravidelně aktualizován a dokumenty jsou volně ke stažení. V případě přihlášení se k odběru novinek Vám pak budou automaticky zasílány informace o nově publikovaných normách.

Kromě právních předpisů jsou zde k dispozici také informace o národních bezpečnostních programech.